Od roku 2010 pomáháme tisícům z vás.

Centra Dr. Slim

Naše centra pracující metodou Dr. Slim jsou vybaveny nejmodernějším softwarem pro měření vnitřního a nitroorgánového tuku pomocí přístroje InBody. Centra DrSlim naleznete v Hradci Králové na adrese Třída Karla IV. 1222/25a a na našich 29 partnerských místech v ČR a SR.

Těší se zde na vás ochotní a certifikovaní odborníci, kteří vám sestaví individuální dietní režim na míru s 24 hodinovým dohledem lékaře.

Komplexní řešení nadváhy

Dr. Slim působí na slovenském a českém trhu proteinových diet od jejich úplného začátku. Naše dlouholeté zkušenosti udělaly z dietní metody Dr. Slim kvalitní, chutný a cenově dostupný produkt, díky čemuž máme v našich centrech již přes 12 000 spokojených pacientů. Jako jediní na Slovensku se věnujeme problémům s nadváhou komplexně. Zaměřujeme se na všechny kategorie klientů včetně dětí s nadváhou, na klienty s potravinovou intolerancí, lidi s ledvinovými obtížemi, ale i běžné lidi, kteří potřebují zdravě a rychle shodit nadbytečná kila.

Kvalitní a chutné produkty

Proteinová jídla Dr. Slim změní váš dosavadní pohled na diety. Zapomeňte na pocity hladu, únavy, bolesti břicha, zácpu a striktní dodržování jídelníčku, který je vytvořen z jídel, která vám ani nechutnají. Vyberte si z naší pestré nabídky přes 100 různých jídel. Dopřejte si například proteinové palačinky s lahodnou čokoládou bez výčitek z přibírání, či skutečnou kuřecí proteinovou polévku.

Neustálý odborný dohled

Zdravotní stav našich klientů je od prvního lékařského vyšetření na našem pracovišti pod neustálou kontrolou. Pacienti mají k dispozici 24 hodinovou NON-STOP linku s hlavním odborným garantem metody. Klienti mají v našich licencovaných centrech garantovaná pravidelná bezplatná měření na našich přístrojích s metabolickým softwarem InBody.

Odborný garant Dr. Slim

ODBORNÝ GARANT Dr. Slim

MUDr. Slavomír Belcák, MPH

Je zakladatelem redukčních klinik Dr. Slim v ČR a SR a hlavním odborným garantem pro partnerská centra využívající metodu Dr. Slim. Od roku 2010 se systematicky věnuje proteinovým a jiným dietám s pravidelným měřením klientů na přístroji InBODY 720S. V současnosti působí v centrále Dr. Slim na Teslové 15 v Bratislavě a v Humenném.

Od začátku proteinových diet má neustálý fyzický kontakt se všemi typy klientů. Pomáhá při dietní léčbě metabolických onemocnění jako cukrovka I. a II. stupně a dětská obezita, jakož i při stavech po onkologické léčbě. Věnuje se také specifickým klientům s kontraindikacemi proteinové a jiné diety jako je ledvinová nedostatečnost či alergie na mléčnou bílkovinu, sóju a lepek. Specificky se věnuje pacientům s poruchami příjmu potravy, jako jsou poruchy vstřebatelnosti či Crohnova choroba, u kterých je třeba nabrat svalovou hmotu.

Individuální přístup má ke sportovcům včetně dětí i seniorům. Sestavuje jim individuální jídelníčky podle míry jejich fyzické zátěže nebo doprovodných onemocnění, jako jsou stavy po cévní příhodě nebo rekonvalescence po těžkém operačním zákroku. Provádí při nich přesný přístrojový monitoring úbytku a rovnovážného nárůstu svalové hmoty v končetinách.

Spolupracuje s renomovanými odborníky v oblasti endokrinologických a metabolických poruch. Zajišťuje specifické odběry v laboratořích v SR a v zahraničí. U vybraných klientů denně konzultuje s odborníky v AKH nemocnici ve Vídni, kde zároveň zařizuje operační výkony a poskytuje speciální předoperační konzultace.

Vzdělání:

 • 1990-1993: Univerzita Karlova v Hradci Králové Lékařská fakulta, obor všeobecné lekářství
 • 1993-1996: Univerzita Pavla Jozefa Šafárika Košice, Lékařská fakulta, obor všeobecné lekářství a udělení titulu MUDr.
 • 2005-2008: Slovenská zdravotnícka Univerzita Bratislava Fakulta verejného zdravotníctva, studijní obor Master of Public Health (titul Odborník na řízení veřejného zdravotnictví)
 • 2007-2008: Vojenská Lékařská Univerzita Šanghaj, Čínská lidově demokratická republika, obor Akupunktura a Tradiční čínská Medicína

Odborné specializace:

 • 27.4.1999: Atestace z všeobecného lékařství 1. st.
 • 19.6. 2003: Nadstavbová specializace z organizace a řízení vojenského zdravotnictví
 • 7.7.2008: Specializace ve specializovaném oboru Akupunktura

Kurzy a odborné stáže:

 • 2001: Kurz Medicíny katastrof a manažmentu hromadných neštěstí (Akademie pro nouzové plánování a civilní obranu, Německo)
 • 2002: Líderský kurz v regionální odpovědi na katastrofy a hromadné neštěstí (Česká republika)
 • 2003: Výkonný kurz managementu zdrojů a zdravotní péče (San Diego, California, USA)
 • 2003-2007 Odborná stáž na Certifikovaném pracovišti Ministerstva Zdravotnictví SR v oboru Akupunktura

Zastávané pracovní pozice:

 • 1996-2001: Náčelník zdravotního střediska, 73. záchranná brigáda Civilní Ochrany Ministerstva vnitra SR, Humenné
 • 2002-2006: Ministerstvo Obrany SR, Odbor řízení vojenského zdravotnictví (náčelník Odboru řízení vojenského zdravotnictví)
 • 2006: Člen Dozorčí rady Společné zdravotní pojišťovny
 • 2006-2008: Předseda Dozorčí rady Letecké vojenské nemocnice a.s. Košice
 • 2006-2007: Náčelník Odboru řízení vojenského zdravotnictví, Velitelství vojenského zdravotnictví, Ružomberok
 • 2007-2008: Vyslán Ministrem obrany SR ke studiu akupunktury a tradiční čínské medicíny na Vojenskou Lékařskou Univerzitu v Šanghaji, Čína
 • 2008-2010: Náčelník Odboru specializovaných zdravotnických činností, Ústřední vojenská nemocnice, Ružomberok
 • 2010-2012:Hlavní lékař kliniky alternativní medicíny Terra Medica, Bratislava a Hlavní odborník Ministerstva zdravotnictví Slovenské republiky v oboru AKUPUNKTURA a TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA
 • 2010 – doteď : Majitel a zakladatel partnerských center Dr. Slim v České a Slovenské republice s denním fyzickým kontaktem s klienty různých kategorií, odborné školení a dohled nad metodou Dr. Slim, odborný garant proteinové diety Dr. Slim pro řešení redukce vnitřního tuku a zrychlení metabolismu v ČR a SR
Keto dieta Dr. Slim jsou produkty Dr. Slim, které navodí ketózu a jsou vhodné v keto dietě.

Garance výsledků

Zdravotní stav našich klientů je od první konzultace na našem pracovišti pod odbornou a přístrojovou kontrolou. Redukci tuku kontrolujeme nejmodernějšími přístroji na hodnocení tělesné konstituce tuku a svalové hmoty InBody.

DOPORUČUJEME

Osobní konzultace v centrech Dr. Slim

 • bezplatné konzultace a měření pomocí InBody každých 14 dní

 • 100 % garance vrácení peněz

 • trvalé výsledky hubnutí bez jo-jo efektu

E-shop a online konzultace

 • lékař dostupný na telefonu nebo chatu

 • redukce vnitřního tuku

 • trvalé výsledky hubnutí bez jo-jo efektu